2018-08-10

Kviečiame apžiūrėti virtualią parodą „Draugai vadino profesoriumi“

Vitas Purlys. Nuotr.iš leid.: Mūsų žodis. – 2011, Nr. 8, p. 23
2018 m. rugpjūčio 8 d. sukanka 60 metų, kai gimė tiflopedagogas, buvęs Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Kompiuterinės technikos taikymo skyriaus vedėjas, neregių kompiuterinio raštingumo pradininkas Lietuvoje Vitas Purlys (1958–2011). Siekdami įamžinti šios asmenybės palikimą, svarų indėlį į neregių bendruomenės kompiuterizacijos procesą, šalies kultūrą ir švietimą, Lietuvos aklųjų bibliotekos Tiflotyros padalinio darbuotojai, naudodamiesi padalinio fonduose sukaupta medžiaga, paruošė V. Purlio jubiliejui skirtą virtualią parodą „Draugai vadino profesoriumi“ .
Kviečiame apžiūrėti parodą http://labiblioteka.lt/parodos/vitas_draugai-vadino-profesoriumi/

Ina Praprovienė