Sveiki, mieli tinklaraščio „LAB tiflotyra“ skaitytojai

Tinklaraštis „LAB tiflotyra“ yra Lietuvos aklųjų bibliotekos Tiflotyros skyriaus darbuotojų iniciatyva.  LAB Tiflotyros skyriaus uždaviny...

2016-12-05

Ankstyvoji intervencija: kaip dirbti su aklais ir silpnaregiais mažais vaikais bei jų tėveliais

 Knygoje Early Focus: Working With Young Children Who Are Blind or Visually Impaired and Their Families suprantamai ir aiškiai aprašyta, kas yra ankstyvoji intervencija ir kokiais metodais dirbti su mažais aklais ir silpnaregiais vaikais. Pabrėžiama, kaip svarbu, kad specialistai bendradarbiautų su vaikų tėvais. Pateikiami praktiški patarimai, kaip tokius vaikus mokyti kalbėti, pažinti aplinką, orientuotis aplinkoje, vaikščioti, įgyti socialinių įgūdžių. Šis leidinys patogus tuo, kad vienoje vietoje pateikiama visa naujausia informacija apie ankstyvąją intervenciją ir  mokymo programų parengimą. Ši informacija paaiškinama praktiniais pavyzdžiais. Yra naudingos informacijos, kaip dirbti su šeimomis, priklausančiomis įvairioms rasinėms ir tautinių mažumų grupėms, taip pat patariama, kaip kuo geriau bendradarbiauti iš kelių specialistų suburtoms grupėms. Pridedamas išsamus literatūros sąrašas.

Knygos viršelio nuotrauka

Pogrund, Rona (autorė), Diane L. Fazzi (redaktorė).  Early Focus: Working With Young Children Who Are Blind or Visually Impaired and Their Families, 2nd Edition. AFB Press. ISBN-13: 978-0891288565; ISBN-10: 0891288562. Prieiga per: 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą