2018-03-30

Ausinės „Trekz Titanium“, perduodančios garsą per kaukolės kaulus

Šios ausinės naudoja kaulų laidumo technologiją. Neturinčios tradicinių garsiakalbių ausinės prisiliečia prie skruostikaulių ir švelnia vibracija perduoda garsą tiesiai į vidinę ausį, taip leisdamos klausytojui neatsiriboti nuo išorinio pasaulio ir girdėti, kas vyksta aplinkui. Tai ypač patogu sportuojant, važiuojant dviračiu ar esant bet kokioje dėmesio reikalaujančioje situacijoje. Jos puikiai tinka neregiams, nes leidžia kartu girdėti ir papildomą akustinę informaciją. Ausinių rėmelis yra pagamintas iš tvirtos, lanksčios, guma aptrauktos medžiagos: dėl to ausinės yra lengvos, lanksčios ir tvirtos, jos puikiai laikosi. Ausinėse naudojama „Bluetooth“ technologija leidžia jas iškart susieti su keletu įrenginių: pasiklausę per vieną įrenginį galėsite lengvai klausytis per kitą (pvz., pasiklausę per telefoną, galėsite klausytis per kompiuterį ar audiogrotuvą). Ausines galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą priimant skambučius. Ausinių rėmelyje yra garso reguliavimo ir daugiafunkcis mygtukas, skirtas grojimui pristabdyti ir atsiliepti / skambinti telefonu. Ausinės sveria 36 g, klausantis vidutiniu garsumu jos veikia apie 6 valandas, budėjimo režimu apie 10 dienų. Akumuliatorius naudojant USB jungtį pakraunamas per 90 min.
Taip pat ši technologija padeda išvengti įprastų ausinių sukeliamų ausies pažeidimų, nes garsas per skruostikaulį patenka tiesiai į vidinę ausį, todėl šiomis ausinėmis klausytis gali ir jau pažeistas ausis turintys žmonės.

"Trekz titanium" .[interaktyvus] [žiūrėta 2018-02-08]. Priega per internetą: https://www.dbsv.org/archiv/sichtweisen-ausgabe-07-08-2017.html