2018-04-25

Vokietijoje pirmą kartą parodyta reklama su garsiniu komentaru

Vis dažniau per televiziją galima išgirsti garsinius komentarus ir jie užkariauja naujas sritis. 2017 m. spalio 15 d. – Baltosios lazdelės dieną – per televiziją vietoje įprastai transliuojamos reklamos ekrane buvo rodoma juoda užsklanda ir girdimi garsiniai komentarai, reklamuojantys  didžiuosius prekių ženklus „Carglass“, „Dextro Energy“ ir „Valensina“. Ši neįprasta reklama transliuota pirmą kartą. Ji  buvo sukurta reklamos agentūroms „Serviceplan“ ir „Mediaplus“ bendradarbiaujant su žiniasklaidos kompanija „Sky“. Projektas buvo pavadintas „Juoda pertrauka“. Reklamos tekstą sukūrė Vokietijos garsinių filmų bendrovė.
Vokietijos aklųjų ir silpnaregių sąjungos prezidentė Renate Reymann džiaugėsi, kad televizijos žiūrovams buvo kūrybiškai pademonstruota, kaip galima sumažinti kliūtis, su kuriomis susiduria aklieji ir silpnaregiai. Renate Reymann sveikina žiniasklaidos kompanijos iniciatyvą ir tikisi, kad vis daugiau televizijos laidų bus transliuojama su garsiniais komentarais. Daugiau informacijos rasite puslapyje:  www.blindbreak.de
Deutschlands erste Werbepause mit Audiodeskription.[interaktyvus][2018-03-19].Prieiga per internetą:  https://www.dbsv.org/archiv/sichtweisen-ausgabe-12-2017.html#DBSV1217.3.6